Sentica - kompleksowe rozwiązania HR i IT

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych, kompleksowych rozwiązań, usprawniających działanie Twojej organizacji w obszarach zasobów ludzkich oraz IT.

Usługi HR

Pracujemy głównie z rozwojem motywacji, nastawienia i umiejętności pracowników w obszarach takich, jak zmiana organizacyjna, przygotowanie do akcji sprzedażowych, reorganizacja oraz doskonalenie współpracy działów przedsiębiorstwa. Zakres naszych usług obejmuje:

 

 • Badania organizacyjne

  Specjalizujemy się w badaniach motywacji, czynników motywacyjnych, zadowolenia oraz potrzeb szkoleniowych działów sprzedaży, IT, produkcji, logistyki. Każde badanie projektowane jest indywidualnie w oparciu o specyficzne potrzeby klienta. W zależności od rodzaju i charakteru badania, oferujemy wsparcie IT w postaci centralnej bazy danych wyników oraz oprogramowania na urządzenia mobilne badaczy terenowych.
 • Coaching i mentoring

  Pod pojęciem coachingu rozumiemy indywidualną relację z klientem, ukierunkowaną na rozwój specyficznych kompetencji. W ramach coachingu świadczymy zarówno usługi w miejscu pracy, w gabinecie lub w terenie, np. w trakcie wizyt terenowych z przedstawicielami handlowymi.
 • Szkolenia tradycyjne

  Specjalizujemy się w rozwoju umiejętności miękkich ze szczególnym naciskiem na kompetencje niezbędne w sprzedaży, obsłudze klienta oraz efektywnej komunikacji z klientem. Zakres naszych szkoleń obejmuje także zarządzanie zmianą, współpracę zespołową oraz doskonalenie umiejętności przywódczych.
 • Szkolenia metodami e-learning

  Szkolenia metodami e-learning dopasowywane są zawsze do specyfiki przedsiębiorstwa klienta. Zajmujemy się zarówno tworzeniem szkoleń autorskich (szczególnie w tzw. "obszarach miękkich"), jak i budową szkoleń w oparciu o materiały dostarczone przez klienta (np. zagadnienia twarde, ISO, procedury wewnętrzne). Tworzymy także elementy mechaniki gier online.

Usługi IT

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze projektów informatycznych oraz wykonastwem "pod klucz". Zakres naszych usług obejmuje także obsługę poszczególnych etapów wdrożenia oraz zarządzanie projektem IT, w szczególności:

 

 • Analiza oraz dokumentacja wykonawcza projektów IT

  Wykonujemy prace analityczne, związane z projektowaniem systemów informatycznych, w szczególności identyfikację potrzeb kluczowych person systemu informatycznego, standaryzację dokumentacji, wykresu BPMN oraz UML.
 • Projektowanie architektury systemów www

  W oparciu o najnowsze wzorce projektowe, wymagania klienta oraz z użyciem możliwości HTML5 projektujemy interfejs aplikacji oraz służymy doradztwem w zakresie doboru rodzaju oraz technologii wykonania szablonu graficznego.
 • Kompleksowe wykonanie systemów informatycznych

  Naszą specjalizacją jest wykonanie systemów informatycznych pod klucz, tzn. prowadząc klienta przez całość procesu wdrożenia, począwszy od identyfikacji potrzeb, poprzez etap produkcji oprogramowania, kończąc na przeszkoleniu i wdrożeniu użytkowników do pracy z gotowym systemem. Nasze realizacje w tym zakresie dostępne są w zakładce Portfolio.
 • Strony i aplikacje WWW

  Odrębnym działem naszego portfela usług są strony i aplikacje WWW. Każdą jedną traktujemy jako osobne wyzwanie, zasługujące na szczególną uwagę. Specjalizujemy się w zleceniach nietypowych, tzn. produkcji minigier, kreatorów / konfiguratorów produktów oraz integracji odmiennych technologii, jak PHP, Flash, API Gmail, API Google Maps, Comarch Optima itp.
 • Aplikacje na platformę Android

  Uzupełnieniem oferowanych przez nas systemów informatycznych są aplikacje mobilne, dedykowane platformie Android. Zależnie od Państwa potrzeb oraz pożądanej szybkości działania oferujemy aplikacje oparte o indywidualne rozwiązania, począwszy od prostego Web View a kończąc na pełnej, niezależnej aplikacji mobilnej.
 • Wdrożenia platform e-learning

  Oferujemy szybkie wdrożenia platform e-learning wraz z pełną konfiguracją w zakresie grafiki, danych właściciela, bezpieczeństwa, metod dostępu, płatności, domyślnych i nietypowych ustawień kursów, lekcji itp. Zachęcamy także do skorzystania z oferowanych przez nas szkoleń e-learning oraz blended learning.